Він є секретарем комісій Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Новим заступником голови Київської міської держадміністрації може стати Владислав Андронов. Проект відповідного рішення вже зареєстрований в Київській міській раді.

Згідно із документом, зареєстрованим 13 травня, Андронов має займатися питаннями здійснення самоврядних повноважень.

Проект рішення подав міський голова Віталій Кличко.

Наразі документ перебуває на розгляді Постійної комісії Київської міської ради з питань регламенту, депутатської етики та запобігання корупції, а також Постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків.

Андронов народився у Києві 19 червня 1971 року. Закінчив Київський державний економічний університет за спеціальністю «Фінанси та кредит». У 2017-2019 роках працював держсекретарем Міністерства аграрної політики та продовольства.

18 вересня 2020 року партія УДАР провела передвиборчі партійні збори у Києві та оприлюднила список кандидатів до міської ради. Андронов увійшов до списку під №5.

25 жовтня 2020 року обраний до Київради в територіальному виборчому окрузі № 13 (Шевченківський район м.Києва). Нині секретар комісій Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Фото: Фейсбук