Єдинe, чого в дописі Костянтина Усова за край — це пафос.

Депутат Київради від ЄС Костянтин Усов, кандидатуру якого напередодні погодили на посаду заступника Віталія Кличка, написав у своєму Facebook пост, де спробував пояснити, як же він покращуватиме життя киян.

Замість конкретних цифр, планів та показників, яких планується досягнути, Усов написав кілька загальних речень.

«Київ 2020-2025 має бути не про політику. Київ 2020-2025 має бути про інфраструктуру, про повернення в містобудування нормальних стандартів, про дружність і безбар‘єрність нашого спільного простору, про круту дошкільну і шкільну освіту, про міцну медицину, і, врешті-решт, про сучасну ідеологію міського транспорту. Київ – Столиця. З Києва мають брати приклад. Зробити такий Київ реальністю – крута і амбітна задача» — зміг видати Усов, журналіст і правознавець за освітою.

Зауважимо: вчора за кандидатуру Усова на посаду заступника Кличка проголосував 101 депутат Київради. До роботи в КМДА він був радником голови Одеської держадміністрації, депутатом Верховної Ради восьмого скликання від фракції «БПП «Солідарність», працював у галузі медіабізнесу.

Також зазначимо, що ще більше обговорень за Усова викликали імена двох інших кандидатів у зами міського голови: це Олексій Кулеба, якого вважають креатурою голови ОПУ Андрія Єрмака і за якого голосували майже 100% представників усіх фракцій; і Олена Говорова, представниця «Слуги Народу» — партії, яка набрала на міських виборах аж 7,4% голосів киян. 

Фото: КМДА