Потрапити до притулку можна буде за направленням.

Новий міський притулок для постраждалих від домашнього та гендерно зумовленого насильства відкриєтьсядо кінця осені цього року. Про це інформує сайт КМДА.

«Цей заклад стане безпечним прихистком для постраждалих від домашнього насильства. Крім проживання, вони зможуть отримати тут психологічну та юридичну допомогу, різного роду консультації. Проживати жінки зможуть тут разом із дітьми – для їх виховання будуть створені відповідні умови. Заклад розрахований на одночасне перебування 15 осіб. Також він буде доступним для маломобільних груп населення. Роботи йдуть за графіком, і вже найближчим часом будівельники закінчать ремонт, а відкрити заклад ми плануємо вже наприкінці осені», – зазначила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Вона також додала, що адреса закладу не розголошуватиметься з міркувань безпеки. Потрапити до притулку можна буде за направленням директора Київського міського центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству.

Хонда також зауважила, що послугами притулку, який наразі функціонує в місті, скористалися 38 осіб, із яких 22 жінки та 16 дітей.

КМДА закликає містян повідомляти в соцслужби у випадку домашнього насильства. Можна звертатися телефоном на муніципальну гарячу лінію «Телефон довіри» за номером: 15-00 зі стаціонарного або 044-272-15-00 із мобільного. Також можна звернутися особисто до Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству (вул. Іллєнка, 20). Або до поліції за номером: 102.

Як ми писали, місто також облаштовує Денний центр на Лівому березі за рахунок коштів державної субвенції, які отримало місто. Мова про суму в понад 6 мільйонів гривень. При центрі працюватиме мобільна бригада, яка оперативно реагуватиме на випадки домашнього насильства. Він буде розташований за адресою вул. Райдужна, 6А.

Фото: Фейсбук