Автори проекту обіцяють ще й скоротити безробіття.

Розробники проекту нового Генплану Києва пропонують створювати якомога більше робочих місць неподалік спальних районів. Це начебто допоможе вирішити «транспортну проблему», повідомляє Facebook-сторінка КО «Генеральний план Києва».

В першу чергу в організації планують зменшити навантаження на транспортну мережу.

Тому новим проектом Генерального плану міста передбачено будівництва великих офісних та індустріальних центрів у районах з щільною житловою забудовою. Зокрема:

  • будівництво багатофункціонального комплексу «Юніт-сіті» (належить бізнесмену та екс-регіоналу Василю Хмельницькому) на місці колишнього мотоциклетного заводу (вулиця Іллєнка/колишня Мельникова), на території якого будуть заклади освіти, офіси та житлові будинки. Як ми писали, будівництво ведуть за кредитні кошти;
  • створення індустріального центру «Бізнес-гавань» на Троєщині;
  • завершення будівництва багатофункціонального комплексу «Республіка» у житловому масиві Теремки-3;
  • а також інших багатофункціональних комплексів на місці деградованих промислових зон.

«Кількість робочих місць в місті збільшиться з 1,73 млн. до 2,45 млн., дисбаланс наявності робочих місць між лівим та правим берегом зменшиться шляхом збільшення кількості робочих місць на Лівобережжі з 256,8 тис. до 491,5 тис.» — обіцяють в Генплані.

В Генплані також вважають, що реалізація вказаних пунктів значно зменшить кількість транспортних поїздок по Києву, збільшить кількість робочих місць на Лівобережжі, забезпечить можливість пішохідних та велосипедних зв’язків.

Раніше в Генплані показали програму екологізації Києва.

Фото: Фейсбук