Забудовувати парки та сквери Києва влада не дозволить.

Про це столичний міський голова Віталій Кличко розповів в ефірі програми «Київ. NewsRoom» на телеканалі «Київ».

Він зауважив, що розуміючи бажання бізнесу та забудовників “отримати гроші від кожного куточка землі у Києві”, місто ухвалить Генплан.

“Ми зараз приймаємо Генплан, в якому буде показаний кожний мікрорайон, кожний район і яким чином місто Київ буде розвиватися. Крім того, буде показана дозволена поверховість та щільність забудови у кожному районі столиці. Це зроблено для того, щоб кожен киянин знав що будується і чи можна будувати”, – пояснив Віталій Кличко.

Мер зазначив, що влада не буде надавати дозволи на забудову парків та скверів. “Придбана ділянка не означає, що власник може будувати все, що йому забажається”, – зазначив мер Києва.

Як приклад навів забудову біля метро Шулявська, яка є незаконною. “Дозвільних документів немає. Тому ми зупинили будівництво. І містобудівні умови у них не погоджені, адже будь-яке будівництво там незаконне”, – додав мер.

Крім того, Віталій Кличко зазначив, що у Києві дуже багато території, де власники ділянок розпочинають незаконну забудову. І з цими ділянками влада буде боротися.

Відмітимо, днями користувачі соцмереж звернули увагу на будівельні роботи в одному з найбільш жвавих місць столиці – на проспекті Перемоги, поряд зі станцією метро «Шулявська». Йшлося про житловий комплекс із двох хмарочосів – на 34 та 51 поверхи, з’єднаних перемичкою. Майбутній житловий комплекс отримав назву “50 Avenue”.

Фото: Фейсбук