Записатися на щеплення можна у свого сімейного лікаря.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Із 28 квітня в столиці розпочинається вакцинація від коронавірусу для людей 65 і більше років.

Василь Животенюк, координатор із вакцинації в Києві, розповів деталі щодо проведення нового етапу вакцинації.

«Київ отримав 35 600 доз вакцин AstraZeneca корейського виробництва. Готові завтра розпочати вакцинувати цільову групу людей 65 і вище. Запис відкрили у всіх 98 пунктах щеплення», – зазначив пан Василь.

Водночас координатор пояснив, що перед вакцинацією особлива підоготовка непотрібна. Та все ж пан Василь рекомендує обговорити це питання зі своїм сімейним лікарем.

«Наразі всі пункти щеплення та мобільні бригади столиці приймають заявки від будь-якого повнолітнього громадянина, який бажає вакцинуватися. Це ми зробили, щоб бачити кількість охочих вакцинуватися. Тоді, коли будуть залишкові дози вакцини, то ми вже будемо бачити списки тих, хто хоче отримати щеплення», – додав Василь Животенюк.

Окрім людей віком від 65 років, відзавтра зможуть отримати другу дозу вакцини ті люди, які вже отримали перше щеплення та з певних обставин не змогли отримати друге.

«Фактично, ми реєструємо всіх охочих вакцинуватися. Однак щепити інші категорії населення можемо розпочати тільки з дозволу МОЗ України», – пояснив координатор із вакцинації в Києві.

Нагадаємо, наразі Київ є лідером за кількістю щеплених протягом усього періоду вакцинальної кампанії – 50 тисяч 897 імунізованих.

Фото: фейсбук