Розмір фінансування залежатиме від кількості квартир у будинку.

Про це повідомляє київміськрада.

Зазначається, що будинки загальною кількістю до 50 квартир отримають 1 млн грн, до 150 квартир – 1,5 млн грн, до 250 квартир – 2,5 млн грн, а будинки з понад 250 квартирами – 3,5 млн грн.

«Важливим завданням міської влади є оперативне вирішення питань, пов’язаних з забезпеченням розвитку та надійного функціонування житлово-комунального господарства Києва. У свою чергу, депутатський корпус продовжує активно впроваджувати дієві механізми та створювати сприятливі умови для співвласників квартир задля успішного управління будинком. Саме тому новоствореним ОСББ буде забезпечено фінансову допомогу на проведення ремонтних робіт у будинках задля їх безперебійного функціонування та експлуатації», – зазначив Богдан Чорній.

Також у столиці діють програми модернізації житлового фонду та програми співфінансування, застосування яких визначається залежно від того, яких ремонтних робіт потребує будинок.

Задля отримання фінансування необхідно звернутись до відповідної районної в місті Києві державної адміністрації або Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Київської міської державної адміністрації.

Нагадаємо, у Києві планують створити три органи самоорганізації населення.

Фото: facebook