Санчата розпочали кружляти над київським Охматдитом і пролетіли повз обидва береги та завітали до спальних районів.

У Києві організатори проекту “Санчата у небі” вирішили влаштувати диво для малечі, яка перебуває в Охматдиті. Тому, 28 грудня над будівлею лікарні пролетіли санчата Санти. Про це йшлося в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”. 

За словами організаторів, мета проєкту – нагадати киянам, що на свята можливо все. Саме тому, санчата Санти вирішили запустити саме з Охматдиту.

Kyiv Media

“На казковий настрій і новорічне диво чекають усі, та чи не найбільше — діти у лікарнях. Тому ми влаштували для них справжню новорічну казку, щоб підтримати та розважити їх та щоб показати: новорічне диво існує, адже живе в наших серцях. Декілька команд працювали більше місяця, щоб такий політ став можливим. Також ми передали маленьким пацієнтам іграшки та гостинці”, – розповіла організаторка проєкту “Санчата у небі” Оксана Соржуленко.

Піднявши настрій малечі, санчата вирушили кружляти над Києвом – пролетіли повз обидва береги та завітали до спальних районів, щоб нагадати усім – дива обовʼязково трапляються.

Kyiv Media

Наразі такі санчата пролетіли лише над Києвом, проте можливо, наступного року, маршрут новорічного транспорту вдасться продовжити і в інших містах України.

Фото: скріншоти