Літальні апарати належать корпусу морської піхоти Сполучених Штатів, що проводить навчання в Україні.

Сьогодні вдень два американських конвертоплани Bell Helicopter V-22 Osprey пролетіли у Києві над Дніпром. Про це повідомляють очевидці у соцмережах.

Апарати прибули з військового аеродрому біля Білої Церкви і пролетіли уздовж Дніпра — від моста імені Патона, повз арку Дружби Народов, над новим мостом Подільсько-Воскресенської лінії метро та далі на північ — до Оболоні. За кілька хвилин апарати пролетіли зворотнім маршрутом.

Конвертоплани армії США над Києвом

Опубліковано Evgen Nazarenko Середа, 23 вересня 2020 р.

Згодом відео з чудовим видом на Київ з борту конвертоплана виклали у соцмережі і американські морські піхотинці.

HAPPENING NOW: over Kyiv – Thank you #Ukraine for such an amazing exercise. #FICTIONURCHIN allowed U.S and UKR SOF to train so many special operations and capabilities. We look forward to coming back to work with #UKRAF and #UKRSOF in the future… Kyiv is beautiful from the sky! #співпраця #ReadyAF #SOF #partners U.S. Special Operations Command EuropeU.S. Embassy Kyiv Ukraine

Опубліковано 352d Special Operations Wing Середа, 23 вересня 2020 р.

 

Конвертоплан CV-22  є на озброєнні лише в армії США, це — гібрид гвинтокрила та літака. На них американські морські піхотинці відпрацьовують спеціальні завдання разом із українськими спецпризначенцями у рамках військових навчань «Спільні зусилля» та «Швидкий тризуб». 

Фото: фейсбук