Депутати шукатимуть інвестора для будівництва медзакладу на бульварі Ігоря Шамо, 15-А у Дніпровському районі столиці.

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про знесення аварійної будівлі на бульварі Ігоря Шамо, 15-А у Дніпровському районі, щоб побудувати новий медичний заклад за рахунок інвестора.

Про це повідомляє Київрада на офіційному сайті.

«Наразі будівля перебуває в оперативному управлінні комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Русанівка» Дніпровського району міста Києва». Приміщення знаходиться в експлуатації з 1965 року без проведення капітального ремонту і з 2005 року не функціонує. Наразі воно перебуває в аварійному стані», — йдеться в повідомленні.

За висновком фахівців, приміщення поліклініки зношене на 64%.

До реалізації цього проекту місто залучатиме інвесторів. Провести відповідний конкурс та всі підготовчі процедури має Київське інвестиційне агентство.

«Відповідно до проекту рішення знесення об’єкта комунальної власності територіальної громади міста Києва можливе виключно після визначення переможця інвестиційного конкурсу, укладення з ним інвестиційного договору та відшкодування інвестором вартості об’єкта, який підлягає знесенню», – наголосила під час виступу директорка Департаменту економіки та інвестицій КМДА Наталія Мельник.

Розмір компенсації вартості будівлі складе 3,4 мільйонів грн, які будуть відшкодовані інвестором після проведення інвестиційного конкурсу.

Фото: Kyiv Investment Agency