Е-боксами замінили звичайні каси для продажу квитків.

Кияни масово скаржаться на Е-бокси для продажу квитків на швидкісний трамвай. Апарати регулярно ламаються: наприклад, напередодні на станції «Вацлава Гавела» з чотирьох терміналів жоден не працював на видачу квитків, повідомляє програма «Київ.Newsroom» на телеканалі «Київ».

На станціях швидкісного трамвая ці термінали встановили у великій кількості лише минулих вихідних, і одразу ж закрили звичайні каси. При цьому «Київпастранс» не провів належної інформаційної кампанії — попередження про зміни в роботі можна було побачити лише в оголошеннях на віконцях кас, де про них повідомлялося дрібним шрифтом.

Про зміни в системі оплати користувачів трамваю не повідомили завчасно

Зранку перед терміналами виникають великі черги, вони не витримують навантаження і ламаються.

«Наприклад сьогодні, я прийшла в другу зміну, вони поки не працюють. А якщо вони працюють — ми не продаємо талончики, якщо хоч один працює — не продаємо. Але зараз вони не працюють взагалі, а людям треба проїхати, тоді ми продаємо талончики» — розповіла одна з працівниць станції журналістам телеканалу «Київ».

Каси для придбання квитків на станціях вже не працюють

Пасажири нарікають не лише на черги, а й на незручності: Е-бокс взагалі не видає решту і не приймає копійки.

«Буває таке, що спішиш на роботу а воно взагалі лагає і трохи нервує… і воно взагалі ніколи решту не вертає. Бачила, що зробили, що можна на номер телефона скинути, але я ще не пробувала. Он вчора закінчились талони в двох боксах, тільки один видавав, велика черга була» — скаржаться кияни.

Поруч із боксами поки що чергують контролери, однак, якщо пасажир не має готівки, або ж купюра надто велика — лише розводять руками і не пускають на платформу, через це виникають конфлікти.

Тим часом, в київському метро лише 13 станцій доступні для людей з інвалідністю.

Фото: фейсбук