У компанії обіцяють сьогодні, 12 березня, знайти оптимальне рішення, яке задовільнить і мешканців будинку, і представників «Нової пошти».

Учора, 11 березня, ми писали, що мешканці будинку на бульварі Перова, 24 скаржаться на новостворене відділеня «Нової пошти», що облаштували на першому поверсі одного з під’їздів.

За словами місцевих жителів, працівники пошти кожні 2 години розвантажують посилки біля входу в під’їзд. Усе б нічого, але автівка, яка привозить пошту, загороджує прохід у будинок та лавку біля нього. Водночас мешканців обурює постійний шум від залізних ящиків із посилками.

Журналістам телеканалу «Київ» тоді не вдалося зв’язатися з представниками «Нової пошти».

Наразі ж представники компанії відреагували на ситуацію під відео сюжету на YouTube-каналі програми «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Відтак, у «Новій пошті» пообіцяли, що сьогодні, 12 березня, регіональний директор компанії відвідає це відділеня для з’ясування всіх обставин із мешканцями будинку.

«Ми завжди відкриті до діалогу та разом знайдемо оптимальне рішення, яке задовольнить обидві сторони», – наголосили в коментарі.

Фото: Google Maps