Компанія запевняє, що не уникає відповідальності і зараз намагається повернути роботу дочірнього підприємства у правове поле.

«Нова Пошта» прокоментувала повідомлення Держекоінспекції щодо вирубки ТОВ «Подол-Експо» (дочірня компанія) дерев на території села Проліски Пристоличної сільської ради Бориспільського району.

В компанії стверджують, що вирубано було не 20 га, а лише 3.

«Хотіли б зазначити, що зелені насадження були видалені приблизно на 3 гектарах, а не на всій ділянці у 20 гектарів» — вказано в повідомленні.

Також компанія повідомляє, що у 2021 році придбала права на підприємства, які володіли землею, де планувалося будівництво нового терміналу. Будівельні роботи доручили ТОВ «Подол-Експо».

«Ми планували будівництво сортувального терміналу і шукали земельні ділянки з відповідним цільовим призначенням під забудову. У 2021 році ми придбали права на компанії, які володіли такими землями у Бориспільскому районі. Вони повністю відповідали цільовому призначенню необхідному для забудови, тому ми і розпочали процес підготовки будівництва. Попередньо ми впевнилися, що ці земельні ділянки виведені із статусу лісових ділянок ще в 2004 році та включені до меж населеного пункту с. Проліски. Будівництво терміналу було доручено компанії «Подол-Експо», керівництво якої при проведенні підготовчих робіт допустило порушення встановленого законом порядку видалення зелених насаджень на території населених пунктів, за що керівника компанії «Подол-Експо» притягнуто до адміністративної відповідальності, а компанія сплатила обчислені державою збитки за таке видалення» — йдеться в повідомленні.

Вказується також, що «Нова Пошта» висадила кількадесят гектарів дерев біля навколишніх сіл.

«Наразі усі роботи по будівництву зупинені. Нова пошта дійсно занепокоєна ситуацією, що склалася, не уникає відповідальності і зараз намагається повернути роботу компанії «Подол-Експо» у правове поле. Вже на сьогодні ми сплатили до бюджету 865 945 грн штрафу, висадили близько 30 гектарів нових насаджень у лісах біля сіл Кийлів, Старе та Вишеньки. Плануємо надалі озеленення територій» — зазначають в компанії.

Нагадаємо, в Держекоінспекції підтвердили, що ТОВ «Подол-Експо» сплатило штраф.

Фото: Фейсбук