Її зведуть до кінця року, потім шукатимуть кошти на медичне обладнання.

У Дарницькому районі Києва по вулиці Гмирі, 8, триває будівництво нової поліклініки. Її пацієнтами стануть близько 50 тисяч жителів сусідніх мікрорайонів, повідомляє «Київ Вечірній».

Рішення про будівництво лікувального закладу Київрада ухвалила ще у 2016 році. Адже на Осокорках уже кілька років поспіль активно забудовують все, що можна, але інфраструктури при цьому не вистачає.

На місці, де будують поліклініку, раніше працювала амбулаторія №2, тепер її тимчасово перенесли в приміщення за адресою Мишуги, 5. Але місця тут зовсім мало, тому  в Дарницькій РДА сподіваються, що одразу після завершення будівництва амбулаторію повернуть на старе місце, але в нову будівлю. Нагадаємо, всього у новій поліклініці буде кілька амбулаторій, ми про це писали.

«Потреба у новій амбулаторії значна – люди змушені їздити у лікарні на Червоний хутір. Нова будівля за площею буде в понад десять разів більша, ніж теперішня на Мишуги – 3 362 квадратних метрів. Загалом у поліклініці будуть працювати близько 140 спеціалістів, які надаватимуть допомогу 50 тисячам жителям Осокорків» цитує видання голову Дарницької РДА Ярослава Лагуту.

Вартість будівництва клініки за планом складе 106 мільйонів гривень, не враховуючи закупівлі медичного обладнання. Роботи планують завершити до грудня 2021 року, для цього планують закласти відповідні витрати у новий бюджет.

«Зараз будівельники зводять п’ятий поверх. До кінця поточного року планують завершити зведення каркасу будівлі та приєднати будинок до мереж електро-, тепло- та водопостачання» каже Лагута.

Після відкриття нова поліклініка буде філією КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2», яке нині працює у Дарницькому районі на вулиці Вербицького, 5.

Раніше ми повідомляли про те, що у Києві запустили проект соціального таксі для діток з інвалідністю.

Фото: фейсбук, Вечірній Київ