Дівчина уже мала відлетіти з України.

Пасажирка авіакомпанії Ryanair Інка Філєва збиралася летіти з Лондона в іспанську Валенсію, але опинилася в Києві. Про свою пригоду дівчина розповіла у Facebook.

Як виявилося, 18 жовтня в аеропорту Лондона вона помилилася виходом на посадку, а співробітники авіакомпанії не перевірили її квиток належним чином.

«Оце так місія! Збиралася до Валенсії, а опинилася в Києві. Хто-небудь помилявся рейсом і опинявся за межами ЄС, навіть не знаючи про це?» – йдеться в її дописі.

Прикордонники в «Борисполі» без проблем впустили її в Україну, оскільки громадянам Великобританії не потрібна віза. Однак у пасажирки виникли проблеми через відсутність представництва Ryanair в аеропорту.

Коли дівчина вийшла в зал «Борисполя», то здивувалася, побачивши написи українською мовою і поліцейських в незнайомій формі.

«Ніхто не знав, як я сюди потрапила, і вони весь час просили у мене квиток на Київ. Я весь час показувала їм квиток до Валенсії, вони не могли зрозуміти, як це сталося», — розповіла Фільов.

В результаті одну ніч дівчина провела в готелі біля аеропорту «Бориспіль». Вилетіти назад в Лондон вона мала сьогодні, щоб потім таки сісти на рейс до Валенсії. Наостанок вона подякувала українським співробітникіам аеропорту за те, що допомогли їй розібратися в ситуації.

Раніше ми повідомляли про те, що Ryanair скоротила третину своїх рейсів на прийдешню зиму, в тому числі і 6 рейсів з Києва,

Фото: фейсбук