Також участь в них братимуть фахівці з різних міст України.

Із 11 до 17 липня в Києві за участі німецьких та українських фахівців пройде літня школа «Вулиці для людей». Її учасники напрацьовуватимуть рішення для підвищення рівня безпеки і комфорту на вулицях міста, повідомляє сайт КМДА.

Працюватимуть учасники школи разом із експертами з міського розвитку та транспортного планування з Лейпцигу, Дрездена та Берліна.

«До участі у літній школі надійшло більше 120 заявок, із яких було обрано 20. Учасниками школи стали працівники транспортних структурних підрозділів муніципалітетів та підприємств житлово-комунального господарства з різних регіонів країни, які мають досвід у розробці генеральних планів населених пунктів, проєктуванні та реалізації проєктів із благоустрою міського простору, велоінфраструктури і планів мобільності. Також серед учасників літньої школи – студенти профільних вищих навчальних закладів», — зазначив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

Як повідомив чиновник, учасники працюватимуть разом із експертами з міського розвитку, архітекторами, транспортними інженерами та експертами з транспортного планування. І протягом тижня на прикладі українських та європейських міст вивчатимуть досвід влаштування комфортних вулиць.

«Школа матиме не лише теоретичний, а й практичний напрямок. Разом із іноземними експертами будуть напрацьовані ескізні проєкти частини історичної місцевості Плоске на столичному Подолі з акцентом на вулицях Ярославській, Почайнинській, Волоській, Турівській та Оленівській. Усі напрацювання будуть передані Департаменту транспортної інфраструктури КМДА для подальшої реалізації в рамках Київської майстерні міста», – наголосив Густєлєв.

Він додав, що такий формат є дуже вдалим і корисним для всіх учасників школи, адже навички, отримані упродовж тижня, стануть «дієвим інструментом для реалізації нових проектів у своїх містах».

Проект реалізує ГО U-Cycle у партнерстві з Союзом українських студентів у Німеччині (СУСН), Департаментом транспорту КМДА, ГО «Екодія» за підтримки Center of International Migration and Development.

Як ми повідомляли, днями у Києві відбулося публічне обговорення з підвищення безпеки на бульварі Вернадського.

Фото: Фейсбук