Навіть якщо кількість активних хворих зросте.

3 липня, під час онлайн-брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що влада не має наміру запроваджувати тотальний суворий карантин, навіть якщо в Україні буде більше 60 активних хворих на COVID-19 на 100 000 населення.

«Що стосується показника 60 активних хворих на 100 тисяч населення, — зараз ми вже на рівні, сьогодні на ранок — 59,7 на 100 тисяч населення. Ми використовували цей показник виключно для визначення щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання. І ми його рахували станом на 22 червня. Якби цей показник перейшов 60, тоді ми б ухвалили рішення щодо перенесення ЗНО», — сказав Степанов.

Також міністр нагадав, що в країні є загальні обмежувальні заходи, які стосуються правил поведінки, — це користування масками, соціальна дистанція та дезінфекція, решту заходів запроваджують місцеві органи влади.

«Щодо обмежувальних заходів, які діють на території нашої країни, — я хочу нагадати: ми перебуваємо в умовах адаптивного карантину, коли залежно від епідситуації в тому чи іншому регіоні ухвалюються конкретні обмежувальні заходи або пом’якшуються обмежувальні заходи», — додав Степанов.

Фото: Unsplash