За словами Галини Молнар, пасажирки Daewoo, учасники ДТП поводилися адекватно.

Учасниця аварії, ймовірним винуватцем якої був народний депутат «Слуги Народу» Олександр Трухін, розповіла свою версію подій 23 вересня. Коментар у потерпілої взяло «РБК-Україна».

Пасажирка автомобіля Daewoo, який постраждав в автотрощі на Бориспільській трасі, Галина Молнар, розповіла, що після ДТП ніхто не підозрював, що в одній з машин був народний депутат Трухін. Знімати відео на місці аварії ніхто не заважав — каже жінка.

«Так, діти злякалися, «швидка» їх забрала, щоб перевірити стан. Травм не виявили. У них все добре. (…) Про те, що там був народний депутат, ми дізналися через пару днів після аварії, коли це про це почали писати в Facebook та інших сайтах. Під час самої аварії ніхто не розповідав, що він депутат… Знати шо він депутат ми могли тільки після того. Ніхто нікого не залякував, ніякого тиску не було. Ми знімали все шо хто хотів» — каже вона.

За словами Молнар, інші учасники ДТП виглядали переляканими, але адекватними; підходили до них, запитували про стан дітей (в машині було також двоє хлопчиків). Вони не отримали травм, але були доставлені в лікарню для огляду.

«В обох водіїв теж був переляк, усі були перелякані, тому що це аварія, і це страшно. Але вони були адекватні. Вікторові (Віктору Склемі, – ред.), водіям, усім учасникам ДТП бажаю одужання, щоб якнайшвидше це закінчилось. Усім здоров’я», — сказала жінка.

ДОПОВНЕНО

«Радіо Свобода» зв’язалося з водієм Daewoo Валентином Шовкошитнім, який заявив, що жінка на відео, яке поширило «РБК», не є пасажиркою, яку він підвозив того дня.

Чоловік заявив, що імені своєї пасажирки нібито не знав. На інші запитання журналістів відповідати відмовився, посилаючись на документ про нерозголошення, який підписав у поліції.

Нагадаємо, за словами інших свідків, депутат Трухін був у стані сильного алкогольного сп’яніння, а перед поїздкою начебто пив віскі в ресторані на Полтавщині, звідки повертався після урочистостей.

Після аварії українським ЗМІ невідомі особи пропонували гроші за видалення новин про ДТП з Трухіним: близько 30 медіа «почистили» новинні стрічки.

В поліції нібито вважають, що за кермом Audi, яка спричинила ДТП, був не Трухін, а Віктор Склема, помічник Фахраддіна Мухтарова, депутата Полтавської обласної ради та керівника місцевого осередку «Слуги Народу». Однак журналісти, які ознайомилися з записами камер спостереження з місця ДТП переконують, що за кермом був Трухін.

Фото: Фейсбук