На приміських маршрутах вартість проїзду зросла на 2-3 гривні.

В Україні перевізники переглянули тарифи на приміські маршрути напередодні можливого локдауну. В середньому ціни зросли до 20%, повідомляє «Обозреватель» з посиланням на коментар директора асоціації «Автоперевізники Київщини» Олексія Павленка.

За його словами, рішення про підняття цін ухвалили ще влітку і зараз почали втілювати. На деяких маршрутах у вересні ціна збільшилася на 3 грн.: наприклад, проїзд з Крюківщини до Києва тепер замість 15 коштує 18 грн.

«За великим рахунком, нічого страшного не сталося. Подорожчання було віялове. В одному районі на 3 грн, в іншому на 1 грн, десь на 20% від вартості. Це не було монопольною змовою. Ми входимо в зиму з новими тарифами і відповідно з новою вартістю проїзду» – сказав Павленко.

За його словами, зазвичай вартість проїзду переглядають під кінець кожного року, але цьогоріч перевізники вирішили зробити це раніше, адже очікують локдаун.

«Ми вирішили переглянути тариф, щоб вийти в осінь, «перевзути» гуму, підготувати машини і закупити паливо», – пояснив Павленко.

Водночас він наголосив, що додаткового подорожчання до кінця року не очікується. Якщо не виникнуть непередбачувані обставини, наступного разу переглядати вартість проїзду збираються в жовтні 2022 року.

Днями у Києві водій маршрутки проігнорував Службу перевезень, яка виявила порушення, і поїхав далі.

Фото: Фейсбук