Наставника вразило, скільки людей загинуло в результаті агресії РФ проти України.

Виконувач обов’язків тренера збірної України не збирається запрошувати у національну команду футболістів із чемпіонату Росії. Про це він розповів під час офіційної презентації свого штабу.

У російському чемпіонаті виступають одразу кілька українців, які теоретично мають шанси бути викликаними в збірну. Зокрема, Ярослав Ракицький («Зеніт»), Іван Ордець («Динамо» Москва) та Дмитро Іванісеня («Крилья Совєтов»). Петраков каже, що викликати гравців з РФ не буде.

«Гарне питання. Ось ви мені скажіть: я візьму і викличу футболіста з Росії, ви ж мене розірвете, так? Поки що, скажу відверто, я навіть не розглядаю питання виклику з чемпіонату Росії» — зазначив він.

Пояснюючи свою позицію, Петраков наголосив, що на сьогоднішній день не бачить можливості примирення між Україною та Росією.

«Десь у лютому сидів удома — самі розумієте, пандемія, стільки часу не працював. І ось подумав, що я — корінний киянин, пійду пройдуся, прогуляюся по місту пішки. Підйшов до Михайлівської церкви, зайшов в Андріївську, Софію Київську. Там збоку фотографії тих, хто загинув: військові, дівчата, хлопці молоді. Стільки фотографій людей та прізвищ. Зрозумів, що, напевно, зараз ані футболісти з Росії, ані якесь примирення неможливе. Стільки дітей залишилося сиротами. Тому, напевно, що ні, зараз — ні. Можливо, з часом, але не на цьому етапі. Кажу напряму і відкрито» — додав в.о. головного тренера.

Нагадаємо, нещодавно Петраков довикликав трьох футболістів, і вже 1 вересня збірна України проведе дебютний матч під його керівництвом проти Казахстану.

Фото: Фейсбук