Вуличну прибудову ресторану "Хурма" поблизу станції "Золоті Ворота" буде демонтовано.

У Києві біля станції метро «Золоті ворота» комунальні служби вніч на 23 грудня почали демонтаж прибудови ресторану «Хурма». Проте через велику кількість невідомих молодиків, які перешкоджали роботі комунальників, демонтаж був зупинений, повідомили у програмі «Київ.Newsroom» на телеканалі «Київ».

Зазначається, що ресторан стоїть на тротуарі, а це є комунальною власністю міста. Представник ресторану відмов у коментарі телеканалу, іншим ЗМІ він заявив, що ця земля була викуплена власниками ще 15 років тому. А в комунальників, за його словами, не було документів на демонтаж.

Самі ж комунальники запевняють, що демонтаж був законним – всі необхідні документи були, вони також мали на руках рішення суду, що дозволяло доментаж прибудови. Рішення на зніс прибудови підтвердила також комісія техногенно-екологічної небезпеки КМДА після звернення метрополітену, який вказав, що споруда може призвести до небезпечної ситуації, бо знаходить притул до входу/виходу зі станції метро.

Комунальники переконують, що літній майданчик вже став фактично повноцінною частиною ресторану і створює небезпеку, адже по-перше знаходиться на шляхах евакуації пасажирів метрополітену, а по-друге розташований самісінько біля важливих інженерних комунікацій.

Більше того, департамент містобудовання та архітектури КМДА не видавав дозвіл на встановлення закладом літнього майданчику.

Намагання демонтувати ресторан, який розмістився на тротуарі та має адресу вул. Володимирська, 42, тривають останні 4 місяці. Кожне спробу комунальників довести справу до кінця, заклад регулярно блокує. Ресторан на даний момент не працює.

Фото: скріншот відео