2018 року жінка для свого виступу на концерті потрапила в Сімферополь літаком із Москви.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Державної прикордонної служби України.

12 лютого в аеропорту «Бориспіль» прикордонники виявили чергову порушницю, громадянку Російської Федерації. Жінка незаконно відвідувала тимчасово окуповані території України.

«Під час контролю прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту з’ясували, що на півострові жінка перебувала кілька років тому. Охоронці кордону звернули увагу на іноземку, оскільки відносно неї була попередня інформація від інших правоохоронних органів щодо можливої незаконної подорожі в Крим», – зазначили в дописі.

Прикордонники встановили, що росіянка 1967 року народження потрапила в Сімферополь літаком із Москви влітку 2018 року. В окупованому Криму вона брала участь у гала-концерті, зокрема як танцівниця та хореограф.

За даними Української правди, ймовірно, мова йде про президента Ліги професіоналів східного танцю Росії 53-річну Олену Рамазанову.

Відтак, через вказані порушення прикордонники заборонили жінці в’їзд в Україну терміном 3 роки.

У ДПС нагадали, що підставою для заборони в’їзду в Україну іноземцям та особам без громадянства, відповідно до Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», є порушення ними встановленого законодавством України порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України чи виїзду з неї або спроба потрапити на ці території поза контрольними пунктами в’їзду-виїзду.

Нагадаємо, нещодавно російську акторку Тарханову видворили з «Борисполя» і заборонили в’їзд в Україну на 3 роки.

Фото: скріншот