Продукцію бренду Yaro зняли з продажу Rozetka, Сільпо та мережа кафе Idealist.

Вибачення за свій анекдот про бандерівців Юлія Привалова опублікувала на своїй Instagram-сторінці.

Ще вчора, 18 жовтня, сторінка була закрита для сторонніх користувачів. Сьогодні сторінка Юлії вже відкрита, а для публікації з вибаченням вона обрала фото українського прапора. Сам допис також створений українською мовою, хоча решта дописів – російською. При цьому фото на тлі Кремля з чоловіком – сином Геннадія Кернеса – вона видалила. Саме під цим знімком був анекдот Юлії Привалової про бандерівців.

Я люблю свою країну і людей, які в ній проживають. Куди би я не відлітала, по поверненню мене завжди зустрічає приємне відчуття, що я вдома. Я пишаюсь тим, що я українка і я пишаюсь людьми своєї держави. Що стосується анекдоту, то я не переслiдувала мети образити ним будь-кого. Я приношу щирі вибачення, якщо це обурило чиїсь почуття“, – написала Привалова.

Але також хочу наголосити: людину не визначають анекдоти, які вона розповідає. Людину визначає те, що вона робить, де вона живе і як вона живе. І тут ніхто не може мені закинути брак патріотизму“, – додала Юлія.

Допис із вибаченням з’явився після того, як українці масово почали бойкотувати продукцію ТМ Yaro – бренду здорової іжі, який заснувала Юлія Привалова. Так, вчора продукцію бренду з продажу зняла Rozetka. Про це повідомив активіст Сергій Стерненко.

Закликав відомі компанії відмовитись від співпраці з нею, і ось є перша невелика перемога! Ще учора Rozetka продавала 56 найменувань Yaro, і в наявності були вони майже усі, та сьогодні протягом дня більшість товарів було видалено, а на всіх 20, які ще показує у пошуку стоїть позначка «відсутній у продажу». Це єдине правильне рішення, яке може бути в такій ситуації. Тим паче що Юлія не вибачилась за свої слова та вчинок“, – зазначив активіст.

Також він звернувся з проханням бойкотувати продукцію бренду до Сільпо, Glovo, Алло та низки інших компаній. Вже 19 жовтня стало відомо, що Сільпо та мережа кафе Idealist підтримали бойкот.

Нагадаємо, вчора бренд Yaro поскаржився на “інформаційну атаку”.

Фото: інстаграм, скріншот