Ймовірно, це зробили представники руху «Гонор».

На місці будівництва ЖК «Патріотика на озерах» невідомі молодики демонтували будівельний паркан. Про це повідомляє сторінка руху «Гонор», представники якого, ймовірно, і провели «демонтаж», хоча прямо не зізнаються.

«Гонор систематично підтримує мешканців Києва в боротьбі за Екопарк Осокорки. Іноді хороші люди там б’ють тітушок, а сьогодні ці добродії вчергове поламали будівельний паркан», – йдеться у повідомленні.

Як ми писали, на місці будівництва недобуду банку «Аркада» «Патріотика на озерах» місцеві мешканці вимагають створити великий екопарк. Натомість міський голова Кличко підписав розпорядження про продовження проспекту Петра Григоренка, поруч із озерами Тягле і Небреж, неподалік будівництва.

Активісти припускають, що питання продовження проспекту Григоренка могло бути ухвалене в інтересах Stolitsa Group забудовника Владислави Молчанової, яка мала добудовувати ЖК «Патріотика на озерах».

При цьому днями КМДА таки презентувала проект екопарку «Осокорки». Однак столичні активісти розкритикували його з тієї причини, що проект представила ГО «Національний парк збереження та збагачення флори й фауни «Осокорки», створена лише 12-го жовтня 2021 року. В той час, як вже кілька років ідею екопарку просуває ГО «Екопарк Осокорки». Активісти останньої переконують в фейковості організації, проект якої підтримала КМДА.

Зауважимо: житловий комплекс «Патріотика на озерах» має бути збудовано між кількома озерами на Осокорках. У 2015 році 11 тисяч киян підписали петицію проти будівництва «ПНО» — вони вимагають, аби у межах озер Тягле і Небреж було збудовано екопарк «Осокорки». Екологи наголошують: масова забудова Осокорків, яку й передбачає проект «ПНО», загрожує не лише транспортним колапсом та знищенням природнього парку, а й неможлива з точки зору безпеки (будівництво планується в зоні паводків та підтоплення).

Фото: Фейсбук