Днями інспектори виписали протокол про зупинення підготовчих та будівельних робіт через порушення.

Невідомі молодики блокують виїзд будівельної техніки з будмайданчика ЖК Sundance на вулиці Микільсько-Слобідській у Києві. Про це повідомляє Фейсбук-спільнота «Комітет протидії незаконним забудовам».

Техніку з майданчика мають прибрати за рішенням Державної інспекції архітектури та містобудування, яка днями завершила перевірку будівництва. Молодики, які не дають цього робити, називають себе «частиною громади», яка «виступає проти відведення техніки».

Представники забудовника цю інформацію поки не коментують.

Як ми писали, 26 листопада Державна інспекція архітектури та містобудування України завершила позапланову перевірку в порядку державного архітектурно-будівельного контролю на об’єкті будівництва за адресою Микільсько-Слобідська, 7-9, у Києві.

Інспектори склали акт перевірки, протокол про правопорушення у сфері містобудівної діяльності та винесли приписи, в тому числі про зупинення підготовчих та будівельних робіт.

Було встановлено, що розрахункова щільність населення втричі перевищує допустиму, недотримана кількість паркувальних місць.

Нагадаємо, ділянка, де ведеться будівництво, розташована в межах прибережно-захисних смуг, де подібні роботи заборонені законом. Територія входить до Держреєстру нерухомих пам’яток України ландшафту Київських гір і долини Дніпра.

Щоб відновити зведення висоток, забудовники вже не раз залучили тітушок, яких місцеві мешканці намагалися не пускати на будівництво.

Будівництво ведуть ТОВ «Нова Слобідка» та ТОВ «ЛВ-Холдинг». За даними з відкритих джерел, ТОВ «Нова Слобідка» зареєстровано у 2010 році, власниками підприємства зазначені Юлія Лабенська й Олександр Стельмащук; ТОВ «ЛВ-Холдинг» зареєстровано у 2004 році, його власниками є Олександр Пугач (98%) і Андрій Поминальний.

Реальними замовниками будівництва називають столичних девелоперів Вадима Столара та Олександра Насіковського.

Київський міський голова Кличко заявляв про переговори щодо викупу у забудовника ділянки.

Фото: скріншот