За словами міністра, на Заході досі багато стереотипів щодо українців.

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко розкритикував епізод другого сезону американського серіалу «Емілі в Парижі» платформи Netflix, де є героїня-киянка. У своєму Телеграмі міністр пише, що раніше дивився цей «непоганий розважальний серіал».

Однак зауважує, що образ українки, показаний авторами серіалу, є неприйнятним.

«В «Емілі в Парижі» маємо карикатурний образ українки, який є неприйнятним. А з іншого боку – ще й образливим. Такими бачитимуть українців за кордоном? Які крадуть, хочуть отримувати все безкоштовно, боятися депортації? Так не має бути» — пише Ткаченко.

Він зауважує, що стрімінг Netflix «добре знайомий з Україною», бо вже проводив зйомки своїх проектів у Києві. Але позбутися стереотипів стосовно українців це не допомогло.

«Але цього напевно замало. І доведеться продовжувати боротися зі стереотипами. Бо якщо в 90-х та 2000-х українських хлопців зображали переважно як гангстерів, з часом це змінилося» — зазначає Ткаченко.

Нагадаємо, в 4 серії 2 сезону серіалу з’явився персонаж українки Петри, яка прилетіла з Києва — це вульгарно одягнена блондинка, яка краде одяг в магазинах і при цьому панічно боїться депортації.

Фото: Фейсбук