Також на вулиці Костельній оновили схему організації дорожнього руху.

Про це повідомляє програма “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Зазначається, що проблема із хаотичним паркування тут спостерігалась впродовж щонайменш останніх 5 років. Увесь цей час жителям будинків на вулці Костельній дошкуляли водії, що своїми автівками блокували проїзд. Ті залишали свої машини по обидва боки вулиці.

У Центрі організації дорожнього руху (ЦОДР) вирішили боротися з порушниками за допомогою делінеаторів. Сьогодні, 29 квітня, їх облаштували вздовж вулиці. Знімальна група телеканалу “Київ” бачила, як все відбувається.

Сьогодні відбувається у нас встановлення делінаторів. У нас тут протягом 5 років було дуже багато жалоб скарг від мешканців, гостей міста. Тут проїзд “швидкої” відбувається постійно, він дуже ускладнений. Нашим підприємством було проведено обстеження, було розроблено схему організації дорожнього руху та направлено її в управління патрульної поліції. Схема погоджена, затверджена Департаментом транспорної інфраструктури“, – зазначив заступник начальника ЦОДР Владислав Усачов.

Нагадаємо, нещодавно на Шота Руставелі замінили зламані антипаркувальні стовпчики. Вони відділяють смугу руху для громадського транспорту, запобігаючи хаотичному паркуванню автівок.

Фото: скріншот