Автомобілі припарковані так, що заважають відпочивальникам йти пішохідною зоною.

Про це на Facebook-сторінці «Автомобільний Київ» розповів Олег Рівтін.

У дописі пан Олег обурився, що в столичних парках наразі є чимало парковок для автомобілів, що перешкоджають проходу відвідувачів. Водночас, за словами киянина, більшість таких парковок – незаконні.

Зокрема чоловік розповів історію що майданчиків для авто біля ресторанчиків та кафе, до яких керманичі їдуть пішохідною зоною.

«Пам’ятаю як гуляючи з Ліорою в колясці мені «у спину» посеред парку Березовий Гай їхало авто, водій сигналив. Я реально був в ярості, адже дитина спала ну й що це взагалі таке – чому я, гуляючи з дитиною у парку маю поступатись автомобілю? Водій апелював до того, що біля ресторану є парковка, а це взагалі дорога і тому я маю його пропустити. Була словесна перепалка. Мене підтримали інші батьки, що гуляли парком. Водій був вимушений поїхати. Та «парковка» біля ресторану Пріорка є незаконною. Після інциденту я подавав запити та отримав інформацію, що жодних дозволів вони не отримували», – розповів пан Олег.

Киянин зазначив, що на в’їзді у парк навіть декілька разів встановлювали знаки про заборону заїзду автівок, але вони «кудись постійно зникають». Окрім цього, під час останньої реконструкції у парку обіцяли встановити болард, але – «не склалось».

Також Олег опублікував світлини, на яких можна побачити, як саме паркуються машини на територію парку.

Відтак, чоловік вважає, що місту необхідно контролювати діяльність вже наявних закладів у парках й прощатися з тими, хто створює умови для паркування на території місця відпочинку.

Водночас Олег Рівтін наголосив, в’їзд на територію парку за потреби може бути виключно у спеціальної техніки. А от приватним автівка варто фізично обмежувати проїзд.

Фото: фейсбук