За словами телеведучої, горілку п'ють лише за сумних життєвих обставин.

У соцмережах вибухнула дискусія через заяву “Міс Україна Всесвіт 2021” Анни Неплях про те, що вона п’є горілку. Телеведуча та фахівчиня з етикету Оля Фреймут пояснила, чи може леді пити горілку та розповіла правила горілчаного етикету.

“Немає нічого гіршого, ніж п’яна жінка. А від горілки: волочаться ноги, псується дикція, очі розглядають ніс. Від цього навіть симпатична дама стає схожою на креветку. Все лице стає  червоним і зім’ятим, ніби його випрали в машинці при високій температурі і забули викрутити. Я вже мовчу про неконтрольовані розмови, блювання та огидний подих”, – розповіла Оля Фреймут в інтерв’ю українському ЗМІ.

За словами телеведучої, горілку, на відміну від інших міцних напоїв, потрібно закусувати. І бажано – ікрою, а не цибулею. Пити напій необхідно з охолодженої чарки до дна.

Оля Фреймут нагадала, що за етикетом нічим занюхувати горілку не потрібно. “Одна моя колега під час поїздки в потязі випила келішок ( це були її особисті запаси, я їй не наливала) потім вхопила мене за голову і занюхала випите, а так не можна”, – згадала Фреймут.

Телеведуча зазначила, що горілка вимагає тостів за трапезою, але пити перші дві чарки потрібно без пауз, одну за іншою. Проте випивати цей міцний напій можна лише за сумних життєвих обставин, для святкування краще обрати шампанське.

Фахівчиня з етикету нагадала, що змушувати свого  горілчаного брата випити –  неграмотно і неввічливо.

“Бабуся моєї старшої дочки – британка. Якось прилетіла до тодішнього ще Радянського Союзу і потрапила на офіційний прийом. Її здивування не описати, коли гостям за столом наливали не вино, а горілку”, – розповіла жінка.

Сама телеведуча горілку п’є, але лише у коктейлях, наприклад, космополітен.

Нагадаємо, директор конкурсу краси “Міс Україна Всесвіт” Анна Філімонова та ведуча каналу Віктора Медведчука “Перший незалежний” Діана Панченко посварилися в мережі через переможницю конкурсу Анну Неплях. Конфлікт стався, бо після скандального інтерв’ю переможниці, в якому вона розповіла, що любить горілку і секс в трьох, у мережі Діана Панченко написала про “неформат” Неплях. Філімонова була здивована висловлюваннями “української журналістки з яскравою зовнішністю” і написала про це у себе на сторінці.

Фото: Фейсбук