Вже виготовлено 100 палаток єдиного зразка, 20 з них передали підприємцям.

Комунальне підприємство «Міський магазин» почало надавати підприємцям, які ведуть роздрібну торгівлю на вулиці, палатки єдиного архітипу на безоплатній основі. Про це повідомляє прес-служба КП.

Наголошується, що палатки видають лише підприємцям, які за результатами торгів на законних основах уклали договори щодо розміщення об‘єктів сезонної торговельної мережі.

«… важливим фактором такого кроку є те, що людям буде зрозуміло, що підприємець, який здійснює свою діяльність у фірмовій палатці, отримав усю дозвільну документацію, розташований на узгодженому місці, а також офіційно сплачує кошти, які йдуть у міський бюджет. Також не варто ігнорувати факт, що такі торгові точки будуть виглядати привабливіше та естетичніше, що також скажеться на покращенні загального виду міста» — зазначив в. о. директора КП «Міський магазин» Аман Моламов.

Зі слів чиновника, оплату за виготовлення палаток єдиного архітипу КП «Міський магазин» взяло на себе. Підприємці отримають їх у користування безкоштовно.

Також повідомляється, що вже виготовлено 100 палаток, 20 з яких вже передано підприємцям. Інші 80 до кінця тижня будуть відправлені до Печерського, Шевченківського, Голосіївського та Солом’янського районів. Поступово планується забезпечити ними всіх підприємців.

Як ми повідомляли, кияни через петицію просять прибрати стихійних торгашів на Куренівці.

Фото: Фейсбук