Рожевими деревами квітує найдовша алея сакур в Україні.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

У Києві зацвіли перші сакури. Знімальна група телеканалу «Київ» помітила японські вишні на бульварі Верховної Ради, що в Дніпровському районі столиці.

Цікаво, що ця алея занесена до Національного реєстру рекордів України як найдовша алея сакур. Її протяжність – 1402 м і 25 см.

«Аутумналіс Розеа – сорт, який першим зацвітає на бульварі Верховної Ради. Минулого року, на момент оголошення рекорду, було висаджено 268 сакур. Наразі на алеї висаджено понад 300 сакур. В кінці бульвару – сакури іншого сорту. Десь за два тижні в нас квітуватимуть уже всі сакури на алеї», – розповіла Анна Котова, прес-секретар КП УЗН Дніпровського району.

До слова, у Києві є ще одна алея сакур, яка вважається найдовшою у світі – у парку «Кіото». Там сакури мають зацвісти протягом цього тижня.

Журналістка телеканалу «Київ» також розповіла, що в Японії, звідки родом ці дерева, є повір’я – споглядаючи на цвіт сакури, потрібно замислюватися над сенсом життя й над тим, наскільки воно швидкоплинне. Відтак, потрібно ловити кожен момент свого життя та насолоджуватися ним.

Фото: скріншот