Соцопитування свідчать, що ймовірність цього велика.

Кандидат від партії «Голос» на посаду київського міського голови Сергій Притула не вірить соціологічним опитуванням напередодні виборів. Про це він заявив в інтерв’ю «НВ».

Політик заявив, що хоче вірити у те, що багато виборців зроблять свій вибір (вочевидь, на його користь) прямо у кабінці для голосування.

«Я свято вірю в те, що соціологія соціологією, але величезна кількість людей приймає рішення в момент, коли вони приходять в кабінку для голосування. І там відбуваються чудеса» — заявив Притула. Щоправда, не уточнив, чи бували в історії такі випадки, коли у день виборів кандидату вдавалося подолати 20-30-відсоткове відставання.

Так само розмито колишній шоумен відповів на питання про свої плани на майбутнє у випадку поразки.

«Якщо раптом небо впаде на землю і Дунай висохне, а кияни захочуть, щоби все залишалося так, як залишається, тоді наприкінці листопада приходьте і поговоримо. Я вам розповім свої грандіозні плани» — заявив Притула.

Водночас в партії «Голосі» запевняють, що незалежно від результатів виборів у столиці, Притула прагне займатися великою політикою і надалі.

Учора ми писали про те, що Сергія Притулу до місцевих виборів готує команда відомих блогерів та активістів, а одним з лозунгів політика став «Київ без напрягів». 

Фото: фейсбук Голос