Тепер співака продюсуватиме саундпродюсер Євген Тріпілов.

Про це повідомив саундпродюсер, режисер кліпів і співавтор пісень Євген Тріпілов.

Так, співак Wellboy завершив співпрацю з продюсером Юрієм Бардашем. Після розриву за нього взявся саундпродюсер, режисер його кліпів і співавтор пісень Євген Тріплов. Він не тільки заявив, що буде займатися юнаком і надалі, а й засудив Бардаша за толерування війни.

“Останнім часом мені скидають скріни сторіс Юри Бардаша і питають: “А що там Юра?” Я не знаю, що там Юра. Думаю, що кожен український культурний діяч повинен сказати свою позицію, тому що стояти осторонь цього лиха – неможливо… Або Юра відкрито підтримує Україну і засуджує агресію РФ, або виходить з проєкту, а проєкт Wellboy повинен продовжити існування”, – зазначив Євген Тріпілов.

Він додав, додав, що не розуміє людей, які намагаються зберігати нейтралітет під час війни, бо поки вони мовчать, його дитина народжується в бомбосховищі, а побратими гинуть у гарячих точках. Музикант зізнався, що через це перестав спілкуватися з родичами з Росії, тому, схоже, Бардаш наступний.

“З першого дня війни моя позиція незмінна: я вважаю росіян конченими фашистами. Я бажаю смерті кожному окупантові, який прийшов на нашу рідну українську землю… Я побував у багатьох деокупованих містах і селищах, включаючи Бородянку, Ірпінь, Гостомель, Бучу, тому я ніколи не пробачу те лихо, яке спричинила російська армія моєму народові. Для себе я прийняв рішення, що не співпрацюватиму з росіянами”, – чітко висловився саундпродюсер Wellboy та пообіцяв розвивати українську культуру.

Саме тому в його підопічного відбудеться реліз нового треку “Ворогів на ножі”.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Євген Тріплов (@triplov)

Фото: Інстаграм