Петиція вже зібрала 57 підписів.

Ввчері в понеділок, 6 липня, на офіційному сайті Київської міської ради з′явилася петиція з проханням не зносити книжковий ринок «Петрівка». Автором ініціативи став Дмитро Данильчук.

Проанонсоване в ЗМІ закриття або перенесення книжкового ринку «Петрівка» завдасть значної шкоди інтересам як продавців книжкового ринку та іншої супутньої продукції, так і споживачів. Нове можливе розташування книжкового ринку (в районі метро «Лісова») істотно ускладнить доїзд до нього з інших районів Києва, — йдеться в описі до петиції.

Автор стверджує, що в столиці й так вистачає ТРЦ.

Зараз петицію вже зібрала 57 голосів. Проте для того, щоб її передали на розгляд Київради, петиція повинна протягом наступних 89 діб зібрати 10 тисяч підписів.

Також у вівторок, 7 липня, на книжковому ринку «Петрівка» відбудеться акція проти знесення книжкового ринку, на місці якого можуть побудувати ТРЦ.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив лідер громадського об’єднання «Книжковий ринок» Владислав Трубіцин.

Акція за збереження «Петрівки» буде проходити з 14:00 на території самого ринку, біля магазину «Моя книга». Взяти в ній участь запрошують всіх бажаючих. Учасників акції просять дотримуватися карантинних заходів і не забувати про засоби індивідуального захисту.

За словами Трубицина, власником земельної ділянки під «Петрівкою» є відомий бізнесмен і девелопер Вагіф Алієв, який збирається знести ринок і звести на його місці торговий центр.

Новий власник земельної ділянки Вагіф Алієв планує знести книжковий ринок і на його місці побудувати ТРЦ. І це в той час, як тепер відомо, що отримання дозвільної документації сталося внаслідок ряду неправомірних судових рішень, історія яких сягає 2004 року і часи мерства Черновецького. Прошу всіх небайдужих підтримати наш рух за збереження книжкового ринку як давно відомої, логістично доступною і культової локації, — написав Трубіцин.

Нагадуємо, столичні підприємці та активісти виступили проти знесення книжкового ринку «Петрівка», на місці якого міська влада дозволила звести черговий ТРЦ.

Фото: unsplash