Новий застосунок розробили протягом трьох місяців.

Про це повідомив LIGA.net заступник директора комунального підприємства «Головний інформаційно-обчислювальний центр»  Євген Коробенко.

За його словами, розробити новий сервіс «Київ Цифровий» доручило місто через скарги користувачів. В Kyiv Smart City скаржилися на проблемний вхід в застосунок, технічні збої, які заважали забирати евакуйований автомобіль і труднощі з покупкою QR-квитків.

«Ці складнощі підштовхнули до розробки нової програми», – підкреслив Коробенко.

Застосунок розробляла команда КП ГІОЦ. Підрядників не залучали. Після завершення тестування програму опублікували в AppStore і Google Play під обліковим записом КП ГІОЦ. Розробили «Київ Цифровий» протягом трьох місяців.

«Ми не зобов’язані були попереджати команду Kyiv Smart City, оскільки не мали з ними ніяких правових відносин», – пояснив Коробенко.

За словами розробників, згодом в зостосунку з’явиться функція голосування за проекти міського бюджету та завантаження учнівських квитків.

Нагадаємо, 5 січня Kyiv Smart City замінили новим застосунком застосунку «Київ Цифровий», яким можна оплачувати не лише проїзд у муніципальному транспорті, а й парковку. Натомість розробники Kyiv Smart City заявили, що вони здивовані закриттям свого застосунку, а про новий сервіс дізналися з новин. 

Фото: facebook