За словами жінки, її квартирі просто повезло.

Історію своєї квартири після орків розповіла журналістка Лєна Чиченіна.

За її словами, її квартирі вочевидь повезло,  і це вона ще дуже легко відбулася. Бо на верхніх поверхах російські “асвабадітєлі” зупинялися і робили в людей собі кубла. І там  твориться справжня срань господня. Лишається все викинути, а стіни залити хлоркою. Дівчина пише, що ці тварини перелазили у всіх її речах, нишпорили кожним кутком  і насрали в унітаз.

“І не змили. Я ще така ходжу квартирою, вираховую, шо вони сп**дили. А потім: оу, а шо ж там з унітазом? Може то на них наговорюють все? Може оці всі фото із засраними туалетами – то фейки всьо? Заходжу – а там НАСРАНО! Насрано і не змито. Щоправда, згори прикрили серветочками, культурні попались. Дядько сказав, що мабуть, бл**ть, із Санкт-Петербурга”,  – зазначила Чиченіна.

Також вона говорить, що “воїни” міряли її портупеї і вона сподівається, що вони завели одне одного.

“Крім засирання унітазів, у великой и непобедимой русской армии є ше одна фішка. Вони носять речі з квартири в квартиру, а сусіди потім в чатіках шукають шо чиє. У мене виявився чийсь ноут, а мій гарддиск – у сусідній квартирі. Вони часто зносять тєліки в одну квартиру. Я думала, щоб швидко їх потім завантажати. Но нєт. Вони рубалися в приставку”, – додає журналістка.

З подивом дівчина пише, що її робот-пилосос, якого вона називає  Артурчиком, вижив. Його не вкрали, і як зазначають у коментарях до допису, очевидно, просто подумали, що то поламаний плайєр.

Фото: Фейсбук