Водій подавати заяву до поліції через інцидент не планує.

Після поширення відео, як пасажирка таксі заявляє, що ненавидить українську мову, жінка вирішила вибачитися за свою поведінку. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Kyiv Media

За словами водія таксі Анатолія, той виклик у нього починався як і десятки інших. Хмільні пасажири почали його питати, як Анатолію вдається знайти клієнтів.

Проте чи не одразу, після того, як автомобіль рушив – він зупинився. Усе через фразу пасажирки Ірини, яка сиділа позаду, про те, що вона “ненавидить українську мову”.

«Почав корректно просити залишити автомобіль. Натомість спершу отримав словесну суперечку від пасажира, який назвався Тарасом. Потім, коли ладен був повернути списані гроші –  чоловік почав лаятись, і повторювати те, що казала його супутниця», – каже Анатолій.

Водію все ж вдалося стриматись від емоційної відповіді. Пізніше вже чоловік погодився вийти, а от його супутниця – ні. Пасажир навіть просив водія викликати  поліцію – на неї.

За 15 хвилин після непередбачуваної зупинки водію все ж вдалося висадити пасажирів та поїхати.

“Таксую вже 3-й рік і такий випадок трапився вперше, особливо здивувало, що  пасажири й самі час від часу говорили українською”, – зазначив Анатолій.

Пізніше кадри інциденту з реєстратора Анатолій опублікував у Мережі, серед глядачів опинилися і герої відео – жінка зателефонувала водієві із вибаченнями.

Kyiv Media

“Я переглянула…Вибачте, ми реально перегнули палицю”, – сказала Ірина.

Анатолій зазначив, що видалити відео, яке розійшлося мережею вже неможливо, але й до поліції щодо розпалювання ворожнечі звертатися не збирається.

Нагадаємо, таксист висадив пасажирів, бо вони заявили, що ненавидять українську мову. Крім того, пасажири загрожували водію фізичною розправою.

Фото: скріншоти