Які є альтернативні пропозиції, чиновник не уточнив.

У обговоренні про перейменування станції метрополітену  “Льва Толстого” думки фахівців Київської міської Адміністрації поділилися на тих хто “за” й “проти”. Про це розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник в ефірі “Еспресо”.

Ми буквально сьогодні дискутували як раз з фахівцями, думки розділяються. Якщо моя особиста думка – то так, тому що у нас в Україні є достатньо своїх героїв. У нас своя історія, свої історичні герої, які на це заслуговують”, – розповів Поворозник, не уточнивши подробиць дискусії.

Нагадаємо, через повномасштабну війну рф проти України міська влада підтримала ініціативи киян щодо перейменування пам’ятних знаків, будь-яких назв, пов’язаних із країною-агресором та її союзниками. Тому у Київраді найближчим часом планують перейменувати 15 вулиць та 5 станцій київського метрополітену для завершення процесу дерусифікації у столиці. Зокрема, нові назви отримають вулиці Московська, Героїв Сталінграда, бульвар Дружби Народів, станції київської підземки “Героїв Дніпра” та “Мінська”.

Фото: Фейсбук