На сьогодні триває реконструкція тепломереж на вулиці Старонаводницькій.

Реконструкція проводиться за цьогорічною програмою заміни, повідомили у “Київтеплоенерго“.

Торік на Печерську замінили ділянку мереж протяжністю більше кілометра. Цього літа триває реконструкція ще однієї аварійної ділянки. Планують прокласти ще понад пів кілометра нових тепломереж з попередньою ізоляцією і арматурою європейського зразка.

Старі трубопроводи на Старонаводницькій пропрацювали понад 40 років. Вони давно вичерпали свій нормативний строк експлуатації і потребували заміни. Замість зношених трубопроводів будуть укладені нові, які підвищать надійність теплозабезпечення 6 житлових будинків“, – зазначили енергетики.

Запевняють, що гарантійний термін служби нових мереж — 40-50 років.

Також нагадали про роботи з реконструкції тепломереж на вулицях Кулібіна, Вифлеємській, Архипенка, Гетьмана та Леваневського.

За програмою заміни у 2019-2020 роках в Києві замінили 270 км теплових мереж, що дозволило на 15% знизити їх аварійність. Роботи проводяться за Інвестиційною програмою Київтеплоенерго та Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва.

Тим часом на Оболоні продовжується реконструкція тепломереж. На вулиці Архипенка і проспекті Героїв Сталінграда замінять понад 1,5 км трубопроводів, які пропрацювали майже 50 років.

Фото: скріншот