Кінотеатр "Київ", який не працює більше двох років, залишиться зачиненим ще мінімум рік.

Про це мер столиці Віталій Кличко розповів в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

За його словами, справа затягується у зв’язку з карантином.

“Під час коронавірусу всі кінотеатри були закриті. І ця компанія [Сінема-Центр – ред.] сказала, що вони не можуть зараз реалізовувати проєкт, тому що інші кінотеатри цієї мережі не працюють і надходжень немає. Тобто трошки зсунулися терміни. Зараз ми проводимо переговори, вимагаємо від них максимально швидко це зробити. Але на підставі тих розмов, які я вів з орендарями цього кінотеатру, думаю, що їм потрібен ще рік”, – сказав мер.

Нагадаємо, кінотеатр “Київ” розміщений біля станції метро Площа Льва Толстого. Він не працює від травня 2019 року. Тоді КМДА не продовжила договір оренди з «Культурним центром «Кінотеатр «Київ» через занизьку запропоновану орендну плату — 47 тисяч гривень на місяць.

Після нового конкурсу приміщення передали компанії «Сінема-Центр», яка зобов’язалася сплачувати понад два мільйони гривень щомісяця. Однак попередніх орендарів представники цієї компанії до приміщення кінотеатру відтоді не пускають. 

Також раніше ми писали про те, що з будівлі кінотеатру «Київ» невідомі особи нібито вивезли обладнання на 70 тисяч євро.

Фото: facebook