Український актор Тарас Цимбалюк повідомив про розлучення з дружиною.

Про це актор Тарас Цимбалюк повідомив на сторінці в Інстаграм.

Зокрема, Тарас опублікував історію, де повідомив про розлучення та подякував за 4 роки разом.

“Ми з Тіною більше не пара. Навіть після прекрасних чотирьох років разом так буває: щоб залишатися щасливими, мусимо обирати окремі дороги. Безмежно вдячний за цей час. Життя продовжується”, – зазначив актор.

Водночас, вже екс-дружина актора Тіна Антоненко написала, що їхня пара не пройшла випробування війною.

“З поваги до Тараса та до себе я не стану давати жодних коментарів(власне, як завжди). Я дякую за ці 4 роки. Найдовші стосунки в моєму житті. Дякую за любов, вірність, красу подорожей, яку побачили ми вдвох, за досвід та розвиток”, – зауважила дівчина.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от @tina_antonenko

Нагадаємо, Актор познайомився з візажисткою та фотографинею Тіною Антоненко на зйомках кліпу Монатіка на трек “Вечность”. Там дівчина працювала художницею з гриму. Потім між ними зав’язалися романтичні стосунки.

Коли Тарас Цимбалюк був учасником проєкту “Танці з зірками”, він наважився освідчитись Тіні. Під час одного з прямих ефірів він зробив їй пропозицію. Дівчина погодилася вийти за нього заміж після трьох років стосунків.

3 липня закохані одружилися. Їхнє весілля пройшло не на Мальдівах, а посеред Карпат. Вони сказали одне одному “так” на тлі красивої арки з живих квітів, запросили гостей за святковий стіл просто неба й виконали перший весільний танець під дощем.

Фото: Інстаграм