Усім оголосили про підозру в підробці медичної документації.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Києва.

Співробітники аеропорту повідомили поліцейським Солом’янського райуправління, що на території аеропорту «Жуляни» у п’ятьох осіб було виявлено документи про вакцинацію, які можуть містити ознаки підробки. Так, у всіх п’ятьох пасажирів при скануванні QR-коду інформація про вакцинування  не відображалась.

На місці поліцейські з’ясували, що довідки, які пред’явили прикордонникам порушники насправді медичними установами не видавались. Зловмисники надали підроблені сертифікати про вакцинацію, хоча насправді не вакциновані. Таким чином вони мали на меті уникнути обов’язкової самоізоляції, повернувшись додому з подорожі.

«Фігуранти – раніше не судимі мешканці столиці та Київщини, 1967, 1986, 1990, 1991 та 2000 років народження…. Порушникам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 та ч. 1 ст. 358 ККУ (підроблення документів)», – зазначили в поліції.

Тепер порушникам загрожує штраф до 50  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт до шести місяців, або обмеження волі до двох років.

Тим часом в аеропорту «Бориспіль» за три дні виявили ще 22-х пасажирів з фейковими COVID-сертифікатами.

Фото: фейсбук