Причини та обставини смерті наразі з'ясовує поліція.

На Київщині в лікарні померла 8-річна дівчинка. У недбалості батьки звинувачують медиків Березанської лікарні. За їхніми словами, дитині стало зле напередодні Нового року – піднялася температура, а після – виникла блювота і втрата свідомості. Уже в лікарні стан дитини погіршився, втім, до ранку 1-го січня, жоден лікар кваліфікованої допомоги дитині не надавав. Про це йшлося в сюжеті ТСН. 

Kyiv Media

За словами мами Аніти, донька поскаржилася на погане самопочуття за три дні до 1 січня, коли повернулася з прогулянки. У дитини піднялася температура, тож мама дала їй жарознижуючі препарати і температура впала. На наступний день дитину оглянув сімейний лікар. Але вже надвечір 31 грудня – в Аніти знову піднялася температура, вона почала блювати і не змогла сходити в туалет. Рівно опівночі приїхала “швидка”.

Kyiv Media

Дитина знепритомніла і її доправили до лікарні. Там її оглянув черговий лікар Березанської лікарні. Діагноз, за словами мами, ГРВІ. На ніч лікар залишив Аніту під крапельницею. Мати дівчинки обурюється, що в дитини не взяли жодних аналізів. “Ніхто нічого не робив. Нікого не було з лікарів”, – розповідає жінка.

Kyiv Media

У перші години Нового року дитині стало гірше. Пів години реанімації, яку проводили уже головні лікарі – організм дівчинки витримати не зміг. За словами лікаря, різка вірусна інфекція стрімко переросла у пневмонію, яка тотально ушкодила одразу дві системи – легені і серце дитини.

Kyiv Media

За словами медичного директора Березанської лікарні Юрія Войсятинського, тієї ночі чергували два лікарі, стаж роботи яких 30 років. Що стало причиною смерті дівчинки – уже з’ясовує поліція: хвороба, неправильно введені препарати, недбалість лікарів – чи всі ці пункти у комплексі. Офіційна причина згідно з результатами судово-медичної експертизи –  серцево-легенева недостатність.