На низці вулиць дорожники розпочали капітальний ремонт.

Навіть в умовах фінансової кризи, спричиненої пандемією, Київ продовжує оновлювати інфраструктуру міста. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Комунальна корпорація «Київавтодор» вже розпочала дорожній сезон. Ми ремонтуємо дороги і мости, що не бачили оновлення по 40-50 років! – зазначив мер столиці. – Сьогодні, зокрема, тривають роботи на вулиці Милославській. Там дорожники влаштували нижній шар асфальтового покриття на частині від вулиці Радунської до вулиці Оноре де Бальзака», – повідомив Кличко.

За його словами, триває капітальний ремонт і на вулиці Чорнобильській. Там вже влаштовують основу для тротуарів і велодоріжки. Встановлюють нові бордюри.

На вулиці Борщагівській теж влаштували нижній шар покриття. І продовжують роботи.

Тривають роботи на Пейзажній алеї. Там оновлюють оглядові майданчики і підпірні стінки, сходи та мережу освітлення. Встановили камери відеоспостереження і тривожну кнопку.

Розпочинають дорожники і завершальний етап реконструкції проспекту Степана Бандери. 

Також розпочинається капітальний ремонт Кільцевої дороги. На першому етапі оновлять ділянку від Одеської площі до вулиці Луценка  – у напрямку Жулян.

«Це я назвав тільки деякі проекти із запланованих на цей рік. Навіть в умовах фінансової кризи, спричиненої пандемією, ми продовжуємо оновлювати інфраструктуру столиці. – Об’єкти, що не ремонтували десятиліттями!», – наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, у Києві гідробригади очищують і ремонтують системи зливостоків.

Фото: unsplash