Її підібрали в КМДА і пропонують Міністерству охорони здоров'я.

Мобільний шпиталь для пацієнтів з коронавірусною інфекцією можуть розгорнути поблизу Олександрівської лікарні у Києві. Про це видання “Сьогодні” повідомили в КМДА.

«Якщо такий госпіталь і з’явиться, то він розміщуватиметься на території біля Олександрівської лікарні. Іншого варіанту просто немає. І ніде додатково цей госпіталь відкривати не будуть», – заявив Роман Ткачук, директор департаменту муніципальної безпеки КМДА, пише«Сьогодні».

Раніше про такий варіант чиновники не повідомляли.

Ткачук додав, що сме цю локацію під шпиталь МОЗу запропонувало місто, і її зараз відстоюють чиновники, всупереч трьом іншим можливим локаціям.

Нагадаємо, раніше повдіомлялося що мобільші шпиталі можуть розгорнути в столичному Палаці спорту, у Виставковому центрі та на ВДНГ. При цьому в КМДА кажуть, що можна обмежитися наявними ресурсами, не розгортаючи додаткові шпиталі на території міста, однаку в МОЗ продовжують розглядати усі варіанти.

Нагадаємо, також планувалося відкрити шпиталь у Феофанії, але зараз туди звозять термінових пацієнтів але без коронавірусу.

Фото: фейсбук