Бориспільська міська ТВК призначила повторні вибори на посаду мера на 31 січня 2021 року.

Повторні вибори мера Борисполя відбудуться наступного року – 31 січня. Про це повідомилиу Громадянській мережі «Опора».

«Бориспільська міська ТВК призначила повторні вибори на посаду бориспільського міського голови на 31 січня 2021 року, тобто початок виборчого процесу припадає на 11 грудня 2020 року», – йдеться у повідомленні.

За словами члена територіальної виборчої комісії від ВО «Батьківщина» Сергія Логачова, ТВК ухвалила постанову про дату проведення перевиборів у Борисполі та готує документи для відправлення до ЦВК.

«Якщо вони будуть незгодні з нашим рішенням, то будемо збирати комісію і, певно, обирати нову дату виборів», – додав він.

Зазначимо, раніше на сайті Центральної виборчої комісії було вказано, що перевибори мера Борисполя відбудуться 27 грудня. Наразі повідомляється, що вибори призначені на 31 січня 2021 року.

Нагадаємо, Бориспіль відноситься до міст, де проживає менше 75 тис. мешканців, тож другий тур на виборах міського голови тут не передбачений.

Як повідомлялося, кандидат в мери Борисполя, чинний міський голова Анатолій Федорчук помер 28 жовтня від коронавірусу. Федорчук лідирував у виборчих перегонах зі значним відривом від найближчого конкурента – 24,93% виборців (5343 голоси). На другому місці Володимир Борисенко («Європейська солідарність») – 13,99% (2998), на третьому Владислав Байчас («Слуга народу») – 9,75% (2091). Федорчук заразився коронавірусом за три тижні до виборів, через ускладнення у нього зупинилося серце. Він потребував кисневої терапії.

Фото: піксабей