Раніше для залучення клієнтів використовувалася тільки традиційна реклама і сарафанне радіо, проте зараз в пріоритеті інтернет-маркетинг.

Інтернет-маркетинг – це ефективний інструмент, за допомогою якого забезпечується розвиток оффлайн-бізнесу. У чому він полягає, ми розповімо в статті.

Розширення географії продажів

Ринок без кордонів – колосальні можливості для отримання прибутку. З інтернет-маркетингом можна домогтися відмінних результатів в торгівлі і розширити базу клієнтів. Самостійно з таким завданням не впоратися. Потрібно звернутися в агентство інтернет маркетингу в Києві https://infounion.com.ua/ua/ «ІнфоЮніон» та скористатися професійними послугами. Фахівці проаналізують ситуацію і розроблять оптимальне рішення для розширення географії продажів.

Підвищення якості обслуговування

Від цього багато в чому залежить розвиток бізнесу. Під поліпшенням якості обслуговування покупців маються на увазі такі моменти:

  • оперативний зворотній зв’язок – на сайті розміщується форма зворотнього зв’язку. Відвідувач вказує свій номер телефону. Менеджер інтернет-магазину зв’язується з клієнтом в зазначений час. Консультант підбирає товари, виходячи із запитів покупця;
  • спілкування в месенджері, в онлайн-чаті – відвідувач задає питання та отримує відповідь. Це сприяє прийняттю рішення на користь компанії;
  • діалог з клієнтами за допомогою корисного контенту – в блозі або в розділі «Статті» публікуються інформативні тексти. Це можуть бути огляди товарів, порівняння різних продуктів, описи особливостей продуктів;
  • покупки в будь-який час – в оффлайн-бізнесі існують обмеження. А ось в онлайн-продажах складнощі не виникають. Можна обирати товари вночі і вдень, у вихідні та буденні дні. Це зручне рішення для зайнятих людей.

Покращення іміджу компанії

Репутація – ключовий фактор, від якого безпосередньо залежить рівень довіри клієнтів. Чим вище такий показник, тим краще розвивається бізнес. Для поліпшення іміджу проводиться робота з відгуками, створюються акаунти в соцмережах, публікуються матеріали на авторитетних майданчиках. Коли все робиться правильно, привертається увага ЦА, збільшується обсяг продажів, покращується віддача від реклами. Також компанія вигідно виділяється на тлі конкурентів. Її впізнають на ринку та рекомендують друзям, знайомим.

Таргетована реклама

Це інструмент маркетингу, що широко використовується для підвищення продажів. Його особливість в тому, що рекламні оголошення бачать зацікавлені користувачі. Таким чином гарантується точне попадання в ціль. Таргетована реклама налаштовується відповідно до певних параметрів. Це запорука грамотного використання бюджету та отримання високих результатів.

Ефективні інструменти

Для просування корпоративного блогу, інтернет-магазину використовуються перевірені рішення. До них відноситься контекстна реклама, унікальний контент з ключовими фразами, статті з зовнішніми посиланнями. Для аналізу діяльності в інтернеті застосовуються інструменти аналітики. За їх допомогою інформація надається у вигляді звітів. Тут вказуються важливі дані: поведінка користувачів на сайті, віддача від ключових слів. На підставі отриманої інформації оптимізуються рекламні кампанії і при необхідності вносяться коригування.

Ви переконалися в тому, що без інтернет-маркетингу бізнес повноцінно не розвивається і не приносить прибуток. Ми назвали п’ять важливих аргументів, якими не можна нехтувати. Зробіть висновки і використовуйте всі можливості для досягнення успіху!

Фото: прес-служба