50 робіт переможців фестивалю Малюй.ua представлять на виставці в Музеії-майстерні І. П. Кавалерідзе.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Міжнародного художнього фестивалю МАЛЮЙ.UA.

Із 12 до 26 квітня 2021-го в Києві триватиме виставка картин переможців Міжнарожного фестивалю Малюй.ua.

«Роботи 50 переможців потраплять на виставку, яка пройде 12-26 квітня в музеї Кавалерідзе на Андріївському узвозі у Києві», – зазначили організатори.

Цікаво, що у Фестивалі може брати участь будь-хто з будь-якої країни, але є вікові обмеження – від 5 до 25 років включно.

Організатори розповіли, що для участі у Фестивалі можна представляти малюнки (картини, колажі, цифрові роботи тощо) та скульптури. Водночас наголошують, що немає ніяких заборон або переваг у темі чи матеріалах. Єдине побажання – щоб це були оригінальні роботи, а не копії відомих зображень.

Важливо, що максимальний розмір малюнків – А1, а розмір скульптур обговорюється в кожному випадку окремо.

Для того, щоб робота потрапила на виставку в Музеї Кавалерідзе, необхідно пройти три етапи:

 1. Безкоштовний кастинг. Для участі необхідно вислати на пошту Фестивалю:
  • фото не більше трьох робіт;
  • технічні характеристики: розмір, матеріал (чим і на чому намальовано);
  • рік створення;
  • назву роботи;
  • ім’я, прізвище (українською та англійською)
  • дані учасника (українською) – вік, місце проживання, телефон
  • портретне фото учасника.
  Після кастингу, учасниками прийде повідомлення на пошту, чи пройшли вони до другого туру.
 2. Якщо митець пройшов до другого туру, йому необхідно буде сплатити реєстраційний внесок – 500 гривень. Після оплати він стаєте учасником фестивалю і його робота потрапляє на відбір для міжнародної виставки в Музеї-майстерні І. П. Кавалерідзе (Київ, Андріївський узвіз, 21). Там обирається одна робота учасника, яка потрапляє у фінал. Її фото опублікують на ресурсах фестивалю. Усі фіналісти отримують Диплом Фіналіста Міжнародного Художнього Фестивалю Малюй.ua.
 3. Із робіт фіналістів поважне міжнародне журі з відомих художників, діячів культури і мистецтва відбирають 50 робіт, які будуть представлені на виставці з 12 до 26 квітня 2021 року в Музеї-майстерні І. П. Кавалерідзе в Києві на Андріївському узвозі. Автори 50 робіт стають переможцями Фестивалю. Фото кожного переможця та фото його роботи демонструються на ресурсах фестивалю.
  Кожен Переможець отримує Диплом Переможця Міжнародного Художнього Фестивалю Малюй.ua.

До слова, Міжнародний Художній Фестиваль МАЛЮЙ.UA організований Асоціацією з розвитку міжнародних відносин ADRUM, промоушн і продакшн компанією STUDIORAR під патронатом Міністерства культури та інформаційної політики України для розвитку культурної дипломатії між Україною та іншими народами, створення і зміцнення зв’язків між поколіннями різних країн.

«Нові покоління несуть своє бачення старшим в форматі міжнародного спілкування, що знайомить різні країни з культурою один одного. Поважне міжнародне журі, яке оцінює молоді таланти, визначає та спрямовує майбутні тенденції розвитку світової культури», – зазначили на сайті Фестивалю.

Фото: Facebook