Російський опозиціонер Олексій Навальний заявив, що не знає, чи дійсно убитий російськими окупантами у Бучі Ілля Навальний був його родичем.

Про це він написав у Twitter.

“Я не знаю, чи він родич мені. Він родом із того ж села, що й мій батько. Тож, можливо, і родич, але взагалі в тому селі багато Навальних. Пригадую, в дитинстві був вражений, коли побачив памʼятник загиблим у Великій Вітчизняній. Звик, що прізвище моє рідкісне, а там кілька Навальних поспіль. Ну от тепер буде в Україні ще один памʼятник загиблим на війні, де серед інших буде Навальний Ілля Іванович 1961 р. н.”, — припустив він.

Російський політик додав, що  як Другу світову, так і нинішню війну розвʼязав «біснуватий маніяк, одержимий якимись мареннями про геополітику, історію та устрій світу». Тому він закликав росіян агітувати та протестувати усіма способами, щоб зупинити війну та скинути путіна.

Водночас речниця Навального Кіра Ярмиш повідомила, що убитий Ілля Навальний справді був його далеким родичем, але політик ще про це не знає.

Як ми писали, у Бучі 12 березня російські військові розстріляли чоловіка на ім’я Ілля Навальний, імовірно, через його прізвище.  Російські окупанти вистрілили йому в голову. Поруч із ним лежав його паспорт.

Згодом російська служба BBC з’ясувала, що вбитий був далеким родичем російського політика – його трьохюродним братом.

Фото: Фейсбук