Гризунів мешканці багатоповерхівки неодноразово помічали на сходових майданчиках.

Багатоповерхівку на Богатирській 4, що в Оболонському районі, заполонила навала тарганів та гризунів. Мешканці звинувачують комунальників, нібито ті заварили сміттєпровід і не вивезли сміття. Проте комунальники кажуть, що мешканці самі навезли гризунів та тарганів. Про це йшлося в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”. 

За словами мешканців, гризунів мешканці багатоповерхівки неодноразово помічали на сходових майданчиках.

Kyiv Media

“Декілька разів бачила донька гризунів біля запасного входу, вони там бігали. А потім я ходила і бачила, як миші бігли до запасного входу. Також бачила їх біля сміттєпроводу, де раніше викидали сміття”, – розповіла мешканка Оксана.

Проте до квартир гризуни ніби не дісталися, але помешкання давно і щільно окупували таргани. За словами мешканців, з ними вже втомилися боротися.

Kyiv Media

“Як зранку відкриваєш, то їх в раковині дуже багато. Особливо за плитами, навіть довелося відсувати та там мити. Їх там дуже багато. Ми купили новий диван, я його відкриваю і вони за декілька хвилин вже там. Боротися з ними дуже важко”, – каже Галина.

Щомісяця люди витрачають власні кошти для боротьби з комахами та гризунами. Проте все марно. Мешканці підозрюють, що гризуни розмножуються та лізуть з підвалу. Бо сміттєпроводи в будинку заварили, а рештки непотребу звідти так і не вивезли.

Kyiv Media

Крім того, мешканці нарікають на бездіяльність ЖЕКу.

“Це безрезультатно. Вони заявку реєструють, телефонуєш через тиждень і вони або зайняті або ж ще щось”, -зазначила Оксана. Втім комунальники претензії мешканців відкидають. За їх словами, заходи зі знищення гризунів та тарганів – одна зі складових комірного. І вони їх проводять регулярно, та навіть додатково, на звернення мешканців.

Kyiv Media

“Ось по цьому будинку останній раз 29 грудня була організація, яка проводила дератизацію і дезінфекцію в технічному відділі від гризунів і тарганів. Роботи проводяться на звернення мешканців. Періодично раз у місяць проводимо дані заходи”, – пояснила начальник керуючої дільниці №503 Марина Бутанець.

Kyiv Media

Комунальники припускають, що гризунів до багатоповерхівки занесли самі мешканці. Наприклад разом із городиною, із дач та сіл. Фахівці радять мешканцям звертатись до спеціалізованих компаній, які займаються знищенням шкідників, щоб раз і назавжди позбутися небажаних та небезпечних “сусідів”.

Фото: Київ ТБ